- Počasí
- Francie
- Île-de-France
- Juilly
Aktuální počasí Juilly
Aktuální počasí přímo pro město Juilly. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 1. 5. (00:00) do 2. 5. (00:00)
21°C
pocitově 20°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
