- Počasí
- Jižní Korea
- Gangwon-do
- Jugil
Aktuální počasí Jugil
Aktuální počasí přímo pro město Jugil. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 23 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 21°C |
