- Počasí
- Nizozemsko
- Friesland
- Jubbega
Aktuální počasí Jubbega
Aktuální počasí přímo pro město Jubbega. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
