- Počasí
- Libanon
- Mont-Liban
- Joûret el Ghada
Aktuální počasí Joûret el Ghada
Aktuální počasí přímo pro město Joûret el Ghada. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
