- Počasí
- Spojené státy americké
- Maryland
- Joppatowne
Aktuální počasí Joppatowne
Aktuální počasí přímo pro město Joppatowne. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 10°C |
