Aktuální počasí Jonadi
Aktuální počasí přímo pro město Jonadi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 5. (02:00)
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 23 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 13°C |
