- Počasí
- Spojené státy americké
- Oregon
- John Day
Aktuální počasí John Day
Aktuální počasí přímo pro město John Day. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 6°C |
