- Počasí
- Nepál
- Province 5
- Jogi̇̄gāũ
Aktuální počasí Jogi̇̄gāũ
Aktuální počasí přímo pro město Jogi̇̄gāũ. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 29°C |
