- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Niigata
- Jōetsu
Aktuální počasí Jōetsu
Aktuální počasí přímo pro město Jōetsu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 15°C |
