- Počasí
- Brazílie
- Pernambuco
- João Alfredo
Aktuální počasí João Alfredo
Aktuální počasí přímo pro město João Alfredo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 24°C |
