- Počasí
- Saudská Arábie
- Jazan Region
- Jizan
Aktuální počasí Jizan
Aktuální počasí přímo pro město Jizan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 27°C |
| Normál: | 30°C |
