- Počasí
- Írán
- Māzandarān
- Jīr Sar Bālān
Aktuální počasí Jīr Sar Bālān
Aktuální počasí přímo pro město Jīr Sar Bālān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 25°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 22°C |
