- Počasí
- Čínská lidová republika
- Shanxi
- Jingping
Aktuální počasí Jingping
Aktuální počasí přímo pro město Jingping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 4°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 19 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | -13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 7°C |
