- Počasí
- Čínská lidová republika
- Zhejiang
- Jingjukoucun
Aktuální počasí Jingjukoucun
Aktuální počasí přímo pro město Jingjukoucun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 29°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 22°C |
