- Počasí
- Česko
- Karlovarský kraj
- Jimlíkov
Aktuální počasí Jimlíkov
Aktuální počasí přímo pro město Jimlíkov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
