- Počasí
- Spojené státy americké
- Pensylvánie
- Jim Thorpe
Aktuální počasí Jim Thorpe
Aktuální počasí přímo pro město Jim Thorpe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 20°C |
