Aktuální počasí Jila
Aktuální počasí přímo pro město Jila. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | -21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | -23°C |
| Normál: | 0°C |
