- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Jietang
Aktuální počasí Jietang
Aktuální počasí přímo pro město Jietang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 25°C |
