- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Jibizu
Aktuální počasí Jibizu
Aktuální počasí přímo pro město Jibizu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 21°C |
