- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Jibenggang
Aktuální počasí Jibenggang
Aktuální počasí přímo pro město Jibenggang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 13°C |
