- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chu-pej
- Jiaolongsi
Aktuální počasí Jiaolongsi
Aktuální počasí přímo pro město Jiaolongsi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
