- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Jiangwan
Aktuální počasí Jiangwan
Aktuální počasí přímo pro město Jiangwan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 21°C |
