- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Jiangjun’ao
Aktuální počasí Jiangjun’ao
Aktuální počasí přímo pro město Jiangjun’ao. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 24°C |
