- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Jiangjia
Aktuální počasí Jiangjia
Aktuální počasí přímo pro město Jiangjia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 25°C |
