- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Jiangfang
Aktuální počasí Jiangfang
Aktuální počasí přímo pro město Jiangfang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 25°C |
