- Počasí
- Čínská lidová republika
- Gansu
- Jiangbugou
Aktuální počasí Jiangbugou
Aktuální počasí přímo pro město Jiangbugou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
