Aktuální počasí Jhtabar Khan
Aktuální počasí přímo pro město Jhtabar Khan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
42°C
pocitově 48°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 36°C |
