Aktuální počasí Jesenice
Aktuální počasí přímo pro město Jesenice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 27. 5. (14:00) do 28. 5. (00:00)
Bouřky
Platí od 27. 5. (12:00) do 27. 5. (20:00)
Vysoké teploty
Platí do 27. 5. (00:00)
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
