- Počasí
- Spojené státy americké
- Arizona
- Jerome
Aktuální počasí Jerome
Aktuální počasí přímo pro město Jerome. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 16. 5. (11:00) do 16. 5. (20:00)
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 18°C |
