- Počasí
- Kyrgyzstán
- Osh
- Jergetal
Aktuální počasí Jergetal
Aktuální počasí přímo pro město Jergetal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově -1°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 12°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 2°C |
