- Počasí
- Jižní Korea
- Chungcheongnam-do
- Jeongsalli
Aktuální počasí Jeongsalli
Aktuální počasí přímo pro město Jeongsalli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 10°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 0 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
