Aktuální počasí Jazīreh-ye Mo‘āvīyeh
Aktuální počasí přímo pro město Jazīreh-ye Mo‘āvīyeh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 33°C |
