- Počasí
- Maďarsko
- Bács-Kiskun
- Jaukóiszőlők
Aktuální počasí Jaukóiszőlők
Aktuální počasí přímo pro město Jaukóiszőlők. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 39 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
