- Počasí
- Irák
- Salah ad Din
- Jāsim Ḩasan ‘Alī
Aktuální počasí Jāsim Ḩasan ‘Alī
Aktuální počasí přímo pro město Jāsim Ḩasan ‘Alī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 25°C |
