- Počasí
- Nepál
- Province 5
- Jarlāṅ
Aktuální počasí Jarlāṅ
Aktuální počasí přímo pro město Jarlāṅ. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 23°C |
