Aktuální počasí Jar‘ā
Aktuální počasí přímo pro město Jar‘ā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 42°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 29°C |
