- Počasí
- Maďarsko
- Győr-Moson-Sopron
- Jánossomorja
Aktuální počasí Jánossomorja
Aktuální počasí přímo pro město Jánossomorja. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
