- Počasí
- Afghánistán
- Daykundi
- Jānak
Aktuální počasí Jānak
Aktuální počasí přímo pro město Jānak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 13 % |
| oblačnost | 31 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
