- Počasí
- Írán
- Kohgiluyeh and Boyer-Ahmad
- Jān Khānī
Aktuální počasí Jān Khānī
Aktuální počasí přímo pro město Jān Khānī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 24°C |
