- Počasí
- Jižní Korea
- Gyeonggi-do
- Jamuni
Aktuální počasí Jamuni
Aktuální počasí přímo pro město Jamuni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
