- Počasí
- Spojené království
- Wales
- Jameston
Aktuální počasí Jameston
Aktuální počasí přímo pro město Jameston. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 3°C
| vítr | 54 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 68 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 8°C |
