- Počasí
- Filipíny
- Western Visayas
- Jamabalod
Aktuální počasí Jamabalod
Aktuální počasí přímo pro město Jamabalod. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 30°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 27°C |
