- Počasí
- Filipíny
- Western Visayas
- Jamabalod
Aktuální počasí Jamabalod
Aktuální počasí přímo pro město Jamabalod. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 27°C |
