- Počasí
- Ázerbájdžán
- Jalilabad
- Jalilabad
Aktuální počasí Jalilabad
Aktuální počasí přímo pro město Jalilabad. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
