- Počasí
- Írán
- Khorāsān-e Jonūbī
- Ja‘farān
Aktuální počasí Ja‘farān
Aktuální počasí přímo pro město Ja‘farān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 39°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 6 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 29°C |
