- Počasí
- Česko
- Zlínský kraj
- Jablůnka
Aktuální počasí Jablůnka
Aktuální počasí přímo pro město Jablůnka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 9°C |
