- Počasí
- Irák
- Sulaymaniyah
- Jabal Āsaws
Aktuální počasí Jabal Āsaws
Aktuální počasí přímo pro město Jabal Āsaws. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 23°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 18°C |
