- Počasí
- Rusko
- Republika Komi
- Izhma
Aktuální počasí Izhma
Aktuální počasí přímo pro město Izhma. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 11°C |
| MIN: | -23°C |
| Normál: | -3°C |
