Aktuální počasí ‘Izbat Ḩāmid aş Şirafī
Aktuální počasí přímo pro město ‘Izbat Ḩāmid aş Şirafī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 24°C |
