- Počasí
- Egypt
- Kafr el-Sheikh
- ‘Izbat al Waqf
Aktuální počasí ‘Izbat al Waqf
Aktuální počasí přímo pro město ‘Izbat al Waqf. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 22°C |
